Produktnummer: LS32D600EAUXEN
EAN: 8806095524672
Artikelnummer: F24851942
Samsung ViewFinity S6 S32D600EAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32D600EAUXEN
EAN: 8806095524672
Artikelnummer: F24851942
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.792,80 exkl. moms)
(2.792,80 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32D600EAUXEN
Display
Skärm diagonal 32"
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 698.11 mm
Bildstorlek vertikalt 392.69 mm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Professionell
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Typ av serviceport USB Type-A
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 120 mm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -30 - 30°
Svängbara Ja
Hållare -92 - 92°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 25°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 22 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 36 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 22 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Strömförbrukning (max) 80 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1946427
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 713.9 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 585 mm
Vikt (med stativ) 7.2 kg
Bredd (utan stativ) 713.9 mm
Djup (utan stativ) 41.8 mm
Höjd (utan stativ) 424.7 mm
Vikt (utan stativ) 4.7 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 798 mm
Låddjup 546 mm
Förpackningens höjd 160 mm