LED monitor VX27G1-2K 27 inch
2K 300 nits - resp 1ms - 180Hz
Tillverkare: Viewsonic
Produktnummer: VX27G1-2K
Artikelnummer: F25277916
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
LED monitor VX27G1-2K 27 inch
Tillverkare: Viewsonic
Produktnummer: VX27G1-2K
Artikelnummer: F25277916
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.052,00 exkl. moms)
(2.052,00 exkl. moms)
Produktnummer: VX27G1-2K
Fånga varje nyans med vår nya 27-tums 2K LED-monitor!
Med en imponerande uppdateringsfrekvens på 180Hz kommer din spelupplevelse att vara helt jämn och utan någon fördröjning. Varje rörelse kommer att vara snabb och smidig, vilket ger dig en fördel gentemot dina motståndare.
Display
Skärm diagonal 27"
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Responstid (MPRT) 1 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 80000000:1
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,233 x 0,233 mm
Diagonal skärmstorlek 69 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Ytans hårdhet 3H
Färgdjup 10 bit
Färgområdesstandard NTSC, sRGB
sRGB-täckning (typisk) 110%
NTSC-täckning (typisk) 78%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) F
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 24 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 29 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 33 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.3 W
Strömförbrukning (max) 36 W
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 90%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 615.07 mm
Djup (med stativ) 188.73 mm
Höjd (med stativ) 455.65 mm
Vikt (med stativ) 3.6 kg
Bredd (utan stativ) 615.07 mm
Djup (utan stativ) 47.96 mm
Höjd (utan stativ) 364.1 mm
Vikt (utan stativ) 3.1 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 680 mm
Låddjup 120 mm
Förpackningens höjd 460 mm