LG UltraWide 34WR50QK-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 34" - VA - 5ms
WQHD 3440x1440 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34WR50QK-B
EAN: 8806096199527
Artikelnummer: F25037966
LG UltraWide 34WR50QK-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 34" &#45 VA &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34WR50QK-B
EAN: 8806096199527
Artikelnummer: F25037966
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.655,20 exkl. moms)
(2.655,20 exkl. moms)
Produktnummer: 34WR50QK-B
Förstklassig visuell upplevelse med LG UltraWide 34WR50QK-B skärm!
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Videolägen som stöds 480p, 720p, 1080p, 2160p
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,23175 x 0,23175 mm
Diagonal skärmstorlek 86,42 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 10 bit
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Produktens färg Svart
Främre infattning Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 15°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 43 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 45 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
AC-adapter, nätspänning 19 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 809 mm
Djup (med stativ) 223,2 mm
Höjd (med stativ) 483,3 mm
Vikt (med stativ) 5,9 kg
Bredd (utan stativ) 809 mm
Djup (utan stativ) 91,5 mm
Höjd (utan stativ) 358,9 mm
Vikt (utan stativ) 4,9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 986 mm
Låddjup 212 mm
Förpackningens höjd 524 mm