Produktnummer: 27UP650K-W.AEU
EAN: 8806096366660
Artikelnummer: F25152548
LG UltraFine 27UP650K-W skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27UP650K-W.AEU
EAN: 8806096366660
Artikelnummer: F25152548
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.499,20 exkl. moms)
(2.499,20 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27UP650K-W.AEU
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 5000000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,15 x 0,15 mm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range (HDR) 400
Färgdjup 10 bit
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 95%
Prestanda
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Bio, Anpassa, Energisparande, Livlig
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Produktens färg Vit
Löstagbart stativ Ja
Upplyst monitorstativ Nej
Fötter färg Silver
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängarm Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 24 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 46 kWh
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1350392
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 239,3 mm
Höjd (med stativ) 569,3 mm
Vikt (med stativ) 5,6 kg
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 45,4 mm
Höjd (utan stativ) 363,5 mm
Vikt (utan stativ) 3,8 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 694 mm
Låddjup 212 mm
Förpackningens höjd 496 mm