Produktnummer: TX100011E0100
EAN: 4710739596274
Artikelnummer: F21013878
Neovo TX-10 skärm
Neovo TX-10 skärm
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX100011E0100
EAN: 4710739596274
Artikelnummer: F21013878
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.756,80 exkl. moms)
(4.756,80 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX100011E0100
Neovo TX-10 – Interaktiv kommunikation i högsta kvalitet
Köp Neovo TX-10 nu och förbättra din kommunikation på ditt företag
Display
Skärm diagonal 25,6 cm (10.1")
Upplösning 1280 x 800 pixlar
Skärmtyp LED
Bildpunktavstånd 0,169 x 0,169 mm
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Svarstid (medel) 5 ms
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Pekskärm Ja
Pekskärmsteknik Projekterat kapacitivt system
Antalet samtidiga beröringspunkter 10
Design
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
LED-indikatorer Ja
Certifiering CE, LVD, BSMI, RoHS, REACH, WEEE
Prestanda
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 7, Windows 8
Audio
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Kamera
Inbyggd kamera Nej
Anslutningar
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.3a
Antal Displayportar Ja
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
Förpackning
Förpackningens bredd 370 mm
Låddjup 160 mm
Förpackningens höjd 325 mm
Vikt inkl. förpackning 2,4 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC, DisplayPort, USB, VGA
Snabbstartsguide Ja
Miljökrav
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%