Produktnummer: X17E0011E0100
EAN: 4710739594898
Artikelnummer: F12929868
Neovo X-17E skärm - LED-bakgrundsbelysning - 17" - TN-panel
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: X17E0011E0100
EAN: 4710739594898
Artikelnummer: F12929868
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(5.707,20 exkl. moms)
(5.707,20 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: X17E0011E0100
H2: Neovo X-17E - LED-skärm för en klarare bild
H3: Upplev bilden på en ny nivå med Neovo X-17E!
Display
Skärm diagonal 43,2 cm (17")
Upplösning 1280 x 1024 pixlar
HD-typ SXGA
Native bildförhållande 5:4
Skärmtyp LED
Paneltyp TN
Typ av bakgrundsbelysning LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 3 ms
Skärmform Platt
Grafikupplösningar som stöds 1280 x 1024 (SXGA)
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 20000000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 170°
Synfältsvinkel (vertikal) 160°
Antal färger 16,78 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,264 x 0,264 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 24 - 83 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 50 - 75 hz
Ytans hårdhet 9H
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Industriell
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-D anslutningar Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2a
Ljudanslutning Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75,100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 0 - 20°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 13 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 19 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 444555
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 409,4 mm
Djup (med stativ) 175 mm
Höjd (med stativ) 398,2 mm
Vikt (med stativ) 6 kg
Bredd (utan stativ) 409,4 mm
Djup (utan stativ) 64,5 mm
Höjd (utan stativ) 361,9 mm
Vikt (utan stativ) 5,2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 506 mm
Låddjup 225 mm
Förpackningens höjd 506 mm
Vikt inkl. förpackning 7,5 kg
Förpackningens innehåll
Stå ingår Ja
Kabel inkluderad AC, Ljud (3ˌ5mm), VGA