Produktnummer: X22EB011E0100
EAN: 4710739593747
Artikelnummer: F22047300
Neovo X-22E skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 21.5" &#45 TN &#45 3ms
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: X22EB011E0100
EAN: 4710739593747
Artikelnummer: F22047300
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(6.938,40 exkl. moms)
(6.938,40 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: X22EB011E0100
Upptäck Neovo X-22E - Full HD LED-skärm med en skärmstorlek på 21,5 tum
Upplev kvaliteten själv med Neovo X-22E Full HD LED-skärm. Köp nu!
Display
Skärm diagonal 21.5"
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (max) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 3 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 20000000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,248 x 0,248 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 24 - 83 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 50 - 75 hz
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Industriell
Produktens färg Svart, Grå
Material, hölje Metall
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Ja
Anslutningar
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-D anslutningar Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
Ljudanslutning Ja
PC-ljud in Ja
Likströmsingång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 0 - 15°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 15 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 15 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
AC-adapter, nätspänning 12 V
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 444584
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 513.2 mm
Djup (med stativ) 155 mm
Höjd (med stativ) 368.5 mm
Vikt (med stativ) 6.7 kg
Bredd (utan stativ) 513.2 mm
Djup (utan stativ) 56.2 mm
Höjd (utan stativ) 324.3 mm
Vikt (utan stativ) 6.1 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 614 mm
Låddjup 204 mm
Förpackningens höjd 477 mm