Produktnummer: 27E1N1800A/00
EAN: 8712581805715
Artikelnummer: F24942144
Philips 27E1N1800A skärm &#45 WLED &#45 27" &#45 AMD Adaptive-Sync &#45 IPS &#45 4ms
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 27E1N1800A/00
EAN: 8712581805715
Artikelnummer: F24942144
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.066,40 exkl. moms)
(2.066,40 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 27E1N1800A/00
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning W-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Infinity DCR
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,1554 x 0,1554 mm
Pixeltäthet 163,18 ppi
Horisontellt sökområde 30 - 140 kHz
Vertikalt sökområde 40 - 60 hz
Diagonal skärmstorlek 68,6 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Prestanda
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Strömförbrukning (vanlig) 27,24 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613 mm
Djup (med stativ) 211 mm
Höjd (med stativ) 465 mm
Vikt (med stativ) 4,35 kg
Bredd (utan stativ) 613 mm
Djup (utan stativ) 54 mm
Höjd (utan stativ) 365 mm
Vikt (utan stativ) 3,92 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 690 mm
Låddjup 141 mm
Förpackningens höjd 455 mm