Produktnummer: 43BDL4511D/00
EAN: 8712581778644
Artikelnummer: F22092603
Philips 43BDL4511D D-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BDL4511D/00
EAN: 8712581778644
Artikelnummer: F22092603
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(7.544,80 exkl. moms)
(7.544,80 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BDL4511D/00
Philips 43BDL4511D D-Line - 43\" Klass LED-skärm för högupplöst digital skyltning
Beställ din Philips 43BDL4511D D-Line LED-skärm nu för att förbättra din digitala skyltning!
Display
Skärm diagonal 43"
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 500 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,2451 x 0,2451 mm
Diagonal skärmstorlek 108 cm
Funktionell livslängd 833.33 h
Anslutningar
Antal HDMI-portar 3
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
Antal Displayportar 2
Visningsportar in Ja
Visningsportar ut Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 2
USB-version 2.0
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Ljudingång (vänster och höger) Ja
Antal ljudutgångar vänster/höger Ja
RS-232C Ja
Fjärrstyrd (IR) ingång Ja
Fjärrstyrd IR-utgång Ja
OPS-modulplats Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Design
Produktdesign Digital A-skylt
Placeringar som kan användas inomhus
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 200 x 200 mm
Prestanda
Ändamål Kommersiellt
OSD-språk Arabiska
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Drifttid (timmar/dagar) 24/7
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 62 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Strömförbrukning (max) 170 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 71 kWh
AC-inspänning 100/240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Videoformat som stöds H.263, H.264, H.265, MPEG
Ljudformat som stöds AAC, HE-AAC
Bildkomprimeringsformat BMP, JPEG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 973 mm
Visa djupet 63.5 mm
Visa höjd 561.2 mm
Visa vikt 10.71 kg
Bredd, sängstomme 561.2 mm
Förpackningens innehåll
Fjärrkontroll ingår Ja
Batterier medföljer Ja
Kabel inkluderad AC, IR-sensor, RS-232
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%