Produktnummer: 75BFL2214/12
EAN: 8718863031278
Artikelnummer: F22147450
Philips 75BFL2214 75" LED-bakgrundsbelyst LCD-TV
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 75BFL2214/12
EAN: 8718863031278
Artikelnummer: F22147450
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(15.478,40 exkl. moms)
(15.478,40 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 75BFL2214/12
Display
Skärm diagonal 190,5 cm (75")
HD-typ 4K Ultra HD
Skärmtyp LED
Skärmform Platt
Native bildförhållande 16:9
Ljusstyrka 350 cd/m²
Standard uppdateringsfrekvens 50 hz
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Diagonal skärmstorlek 189 cm
TV tuner
Typ av tuner Analog och digital
Analogt signalformatsystem PAL
Digitalt signalformatsystem DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Smart-TV
Smart-TV Ja
Internet-TV Ja
Installerat operativsystem Android TV
Operativsystemversion 9 (Pie)
Videoappar YouTube
Musikappar YouTube Music
Audio
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 20 W
Ljudutgångskanaler 2.0 kanaler
Inbyggd ljuddekoder Dolby Atmos
Nätverk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Design
Produktens färg Antracit, Grå
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 300 x 300,600 x 400 mm
Prestanda
Bildkomprimeringsformat BMP, GIF, JPG, PNG
Ljudformat som stöds AAC, MP3, WAV, WMA
Komprimeringsformat MPEG1, MPEG2, MPEG4
Undertextformat som stöds SMI, SRT, TXT
Videoformat som stöds AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Anslutningar
HDMI-version 2.0
HDCP Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar Ja
Common interface Plus (CI+) Ja
Common Interface Plus (CI+)-version 1.3.2
Antal HDMI-portar 3
Management features
Fungerar med Google Assistant Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 105 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 105 kWh
AC-inspänning 220/240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Nätaggregatstyp Internal
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Vikt & dimension
Bredd (utan stativ) 1670 mm
Djup (utan stativ) 68 mm
Höjd (utan stativ) 960 mm