Produktnummer: LS24D300GAUXEN
EAN: 8806095802978
Artikelnummer: F25138155
Samsung S24D300GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class E
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D300GAUXEN
EAN: 8806095802978
Artikelnummer: F25138155
Finns i lager - skickas samma vardag vid beställning före kl. 16.00
(990,40 exkl. moms)
(990,40 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D300GAUXEN
Samsung S24D300GAU skärm erbjuder en överlägsen visuell upplevelse. Med LED-bakgrundsbelysning och IPS-teknologi levererar denna 24-tums skärm skarpa och levande bilder med en uppdateringsfrekvens på 100Hz för smidig rörelse. Den snabba 5ms responstiden säkerställer att du aldrig missar något ögonblick. Full HD-upplösning på 1920x1080 låter dig njuta av varje detalj.
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Diagonal skärmstorlek 60 cm
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Nej
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 15 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 15 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 25 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 540,7 mm
Djup (med stativ) 175,1 mm
Höjd (med stativ) 428,5 mm
Vikt (med stativ) 2,4 kg
Bredd (utan stativ) 540,7 mm
Djup (utan stativ) 36,2 mm
Höjd (utan stativ) 320,4 mm
Vikt (utan stativ) 2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 636 mm
Låddjup 363 mm
Förpackningens höjd 100 mm