Produktnummer: LS27C364EAUXEN
EAN: 8806094769395
Artikelnummer: F23288765
Samsung S27C364EAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 4ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27C364EAUXEN
EAN: 8806094769395
Artikelnummer: F23288765
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.352,00 exkl. moms)
(1.352,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27C364EAUXEN
Samsung LS27C364EAUXEN LED-skärm - 27 tum Full HD 1920x1080
Display
Skärm diagonal 27"
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Grafikupplösningar som stöds 1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 75 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 596.74 mm
Bildstorlek vertikalt 335.66 mm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
Färgområdesstandard NTSC
Färgomfång 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
Windows-operativsystem som stöds Windows 10
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Konsument
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 22°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 20 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 20 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.3 W
Strömförbrukning (max) 25 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1421538
Årlig energiförbrukning 25 kWh
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 622.6 mm
Djup (med stativ) 214 mm
Höjd (med stativ) 458.6 mm
Vikt (med stativ) 4.2 kg
Bredd (utan stativ) 622.6 mm
Djup (utan stativ) 114.3 mm
Höjd (utan stativ) 367.2 mm
Vikt (utan stativ) 3.7 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 687 mm
Låddjup 442 mm
Förpackningens höjd 175 mm