Produktnummer: LS32FG502EUXEN
EAN: 8806097817802
Artikelnummer: F25457321
SAMSUNG Skärm
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32FG502EUXEN
EAN: 8806097817802
Artikelnummer: F25457321
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.457,60 exkl. moms)
(2.457,60 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32FG502EUXEN
Samsung Odyssey LS32FG502EUXEN — snabb QHD-skärm för spel och skapande
180 Hz uppdateringsfrekvens tillsammans med 1 ms responstid minskar rörelseoskärpa och gör snabba bildbyten mjukare. Det gör skillnad i spel där snabba beslut avgör, och när du ser actionfyllda videor. AMD FreeSync synkar bildfrekvensen med grafikkortet och minskar ryckighet. HDR10-stöd och 300 cd/m² ljusstyrka ger bättre kontrast i ljusa och mörka partier, så landskap och spelscener får mer djup.
Beställ Samsung Odyssey idag och uppgradera din bildupplevelse
Vikt & dimension
Höjdjustering Ja
Bredd (med stativ) 714,6 mm
Djup (med stativ) 250,2 mm
Höjd (med stativ) 625,9 mm
Vikt (med stativ) 4900 g
Bredd (utan stativ) 714,6 mm
Djup (utan stativ) 45,7 mm
Höjd (utan stativ) 418,4 mm
Vikt (utan stativ) 3600 g
Anslutningar
HDMI Ja
Antal Displayportar 1
DisplayPort-version 1.2
HDCP-version 2.2
Hörlursutgång Ja
Prestanda
AMD FreeSync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Lutningsvinkel -3 - 25°
Hållare 90°
Pivot vinkel 184 °
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 51 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V
Strömförbrukning (vanlig) 26,4 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 59 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 °C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad HDMI, DisplayPort
Display
Skärm diagonal 32"
Paneltyp Fast IPS
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Native bildförhållande 16:9
Bildpunktavstånd 0,2767 mm
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 M färger
sRGB-täckning (typisk) 99%