Produktnummer: TX241011E0100
EAN: 4710739597547
Artikelnummer: F22854149
TX-2401 PEKSKÄRM MONITOR
TX-2401 PEKSKÄRM MONITOR
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX241011E0100
EAN: 4710739597547
Artikelnummer: F22854149
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(9.641,60 exkl. moms)
(9.641,60 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX241011E0100
TX-2401 Pekskärm Monitor – Gör Din Arbetsplats Mer Effektiv
Bli mer effektiv idag och beställ din TX-2401 Pekskärm Monitor nu!
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp VA
Pekskärm Ja
Pekskärmstyp Bordsskiva
Pekskärmsteknik Projekterat kapacitivt system
Touch-teknik Flerpunktsberöring
Antalet samtidiga beröringspunkter 10
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,274 x 0,274 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 84 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 56 - 76 hz
Ytans hårdhet 7H
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
Löstagbart stativ Ja
Glastjocklek 3,3 mm
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
USB Touch port Ja
Antal USB Touch-portar Ja
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.3
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2a
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Förbättrad kabelhantering Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 180°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 17 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,4 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,2 W
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1121207
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 575,1 mm
Djup (med stativ) 279,7 mm
Höjd (med stativ) 451,3 mm
Vikt (med stativ) 7,8 kg
Bredd (utan stativ) 575,1 mm
Djup (utan stativ) 42,4 mm
Höjd (utan stativ) 347 mm
Vikt (utan stativ) 5,7 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 370 mm
Låddjup 660 mm
Förpackningens höjd 530 mm