DELTACO Office ARM-035 monteringssats
för 2 LCD-bildskärmar - svart
Mounting
| Maxvikt | 16 kg |
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Montage | Klämma/Genomgående skruv |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
Ergonomi
| Höjdjustering | Ja |
| Typ av höjdjustering | Manuell |
| Lutningsjustering | Ja; Ja |
| Lutningsvinkel | -45 - 45° |
| Svängbara | Ja; Nej |
| Hållare | -90 - 90° |
| Rotation | Ja; Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
Design
| Material, hölje | Aluminium |
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 944 mm |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 590 mm |
| Vikt | 4,34 kg |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 410 mm |
| Låddjup | 130 mm |
| Förpackningens höjd | 310 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,24 kg |
Förpackningens innehåll
| Klämma medföljer | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 410 mm |
| Ytterförpackningens längd | 130 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 420 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 21,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Lastpallens nettodjup | 13 cm; 130 cm |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8302500000 |
| Produkter per lastpall | 48 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Lastpallens nettohöjd | 95 cm; 130 cm |
| Lastpallens nettobredd | 160 cm; 41 cm |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 263 kg |
| Fraktkartongens bredd | 41 cm |
| Fraktkartongens längd | 13 cm |
| Fraktkartongens höjd | 42 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 22,4 kg |
| Antal produkter per innerförpackning | 4 styck |