Multibrackets M Pro Series MBC1X1U monteringssats
en sida - för LCD-display - svart
Mounting
| Maxvikt | 50 kg |
| Minsta skärmstorlek | 101,6 cm (40") |
| Antal displayer som stöds | Ja |
| Maximal skärmstorlek | 165,1 cm (65") |
| Monteringssätt | Tak |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 100 x 100 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 600 x 400 mm |
Ergonomi
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 580 - 1550 mm |
| Lutningsvinkel | 0 - 15° |
| Vridningsvinkel | 360° |
| Rotationsvinkel | 8° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
Design
| Modell | Fast golvställ |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Aluminium, Stål |
Vikt & dimension
| Bredd | 690 mm |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 1780 mm |
| Vikt | 7,87 kg |
| Aluminiuminnehåll vikt | 1,3 kg |
| Stål-innehåll vikt | 7,87 kg |
| Övriga metaller innehåll vikt | Nej |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 200 mm |
| Låddjup | 820 mm |
| Förpackningens höjd | 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,5 kg |
Tekniska detaljer
| Vikt papper-/kartongförpackning | 600 g |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE |
| Metallförpackningens vikt | Nej |
| Plastförpackningens vikt | 30 g |
Logistikdata
| Produkter per lastpall (EU) | 15 styck |