Neomounts DS20-425BL2 monteringssæt
fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display / notebook - sort
Mounting
| Maxvikt | 8 kg; 8 kg |
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Antal displayer som stöds | 1; 1 |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 8 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Montage | Klämma/genomföring; Klämma/genomföring |
| Monteringssätt | Bord; Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm; 100 x 100,75 x 75 mm |
| Skrivbordets tjocklek (min) | 1 cm; 1 cm |
| Skrivbordets tjocklek (max) | 8 cm; 8 cm |
| Avstånd till väggen (min) | 16,2 cm; 16,2 cm |
| Avstånd till väggen (max) | 49,4 cm; 49,4 cm |
Ergonomi
| Höjdjustering | Ja; Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 275 - 555 mm; 275 - 555 mm |
| Justerbart djup | Ja; Ja |
| Justeringsområde för djup | 66 - 398 mm; 66 - 398 mm |
| Breddjustering | 33,2 cm |
| Lutningsvinkel | -30 - 90°; -30 - 90° |
| Hållare | -90 - 90°; -90 - 90° |
| Rotation | Ja; Ja |
| Rotationsvinkel | 360°; 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja; Ja |
Design
| Material | Stål |
| Minsta kompatibla skärmstorlek för bärbar dator | 43,2 cm (17") |
| Material, hölje | Stål |
| Största kompatibla skärmstorlek för bärbar dator | 68,6 cm (27") |
| Maximal kompatibel bildskärmsstorlek | 68,6 cm (27") |
| Produktens färg | Svart; Svart |
| Antal stödda enheter | 1 |
Vikt & dimension
| Bredd | 966 mm; 966 mm |
| Djup | 494 mm; 494 mm |
| Höjd | 611 mm; 611 mm |
| Vikt | 4,55 kg; 4,55 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 233 mm; 233 mm |
| Låddjup | 150 mm; 150 mm |
| Förpackningens höjd | 442 mm; 442 mm |
| Förpackningens nettovikt | 5,5 kg; 5,5 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 5,5 kg; 5,5 kg |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Egenskaper
| Låsbar | Nej |
Övrigt
| VESA-fäste | Ja; Ja |
| Justerbar | Ja; Ja |
| Bredd-inställningsområde | 0 - 332 mm; 0 - 332 mm |
Tekniska detaljer
| Produkttyp | Notebook & monitor arm; Notebook & monitor arm |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 250 mm; 250 mm |
| Ytterförpackningens längd | 473 mm; 473 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 465 mm; 465 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17,1 kg; 17,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck; 3 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 63 styck; 63 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 13,7 kg; 13,7 kg |
| Ursprungsland | Kina; Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890; 7326909890 |