Neomounts DS60-425BL1 monteringssæt
fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort
Mounting
| Maxvikt | 8 kg |
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 8 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Montage | Klämma/genomföring |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Skrivbordets tjocklek (min) | 1 cm |
| Skrivbordets tjocklek (max) | 8 cm |
| Tvingfäste, bordsskivans tjocklek (max) | 8 cm |
| Genomföringsfäste, bordsskivans tjocklek (max) | 4 cm |
| Avstånd till väggen (min) | 12,8 cm |
| Avstånd till väggen (max) | 45,9 cm |
Ergonomi
| Höjdjustering | Ja |
| Typ av höjdjustering | Manuell |
| Höjdjusteringsintervall | 275 - 555 mm |
| Justerbart djup | Ja |
| Justeringsområde för djup | 66 - 398 mm |
| Breddjustering | 33,2 cm |
| Lutningsvinkel | -30 - 90° |
| Svängbara | Ja |
| Hållare | -90 - 90° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Fötter | Ja |
| Fötter färg | Svart |
Design
| Material, hölje | Stål |
| Produktens färg | Svart |
| Orientering | Liggande / Stående |
| Plats för hänglås | Nej |
Vikt & dimension
| Bredd | 453 mm |
| Djup | 459 mm |
| Höjd | 611 mm |
| Vikt | 2,54 kg |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 103 mm |
| Förpackningens höjd | 440 mm |
| Förpackningens nettovikt | 3 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 3 kg |
Förpackningens innehåll
| Klämma medföljer | Ja |
| VESA-fäste ingår | Ja |
Övrigt
| Bredd-inställningsområde | 0 - 332 mm |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 300 mm |
| Ytterförpackningens längd | 330 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 455 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartongens nettovikt | 15,2 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |
| Produkter per lastpall (EU) | 120 styck |