65W Adptr
| Typ av enhet | Strömadapter - extern |
| Färg | Svart |
| Inspänning | AC |
| Erforderlig frekvens | 47 - 63 Hz |
| Kontaktdetaljer för uteffekt | 1 x likströmsjack 4,5 mm |
| Utspänning | 18.5 V |
| Max elektrisk ström | 5 A |
| Effektkapacitet | 65 Watt |
| Effektivitet | 84% min at AC 115/230 V (9V/3A) |
| Medföljande kablar | Strömkabel 1.8 m |
| Egenskaper | Överspänningsskydd |
| Standarder som följs | CSA, UL, cUL, CCC, GS, C-Tick, NOM, KC, GOST, SABS, S Mark, BSMI, ISC, PSE Mark, PSB, SII |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
| Min temperatur vid drift | 5 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 95% RH (non-condensing) |
| Bredd | 10.6 cm |
| Djup | 4.7 cm |
| Höjd | 2.8 cm |
| Vikt | 280 g |
| Emballagets bredd | 9 cm |
| Emballagets djup | 9.6 cm |
| Emballagets höjd | 22.7 cm |
| Emballagets vikt | 680 g |