*ACU-PD30W PD&QC wall ch arger 30W 1x port USB-C
Tillverkare: Axagon
Produktnummer: ACU-PD30W
EAN: 8595247908322
Artikelnummer: F24980140
Tillverkare: Axagon
Produktnummer: ACU-PD30W
EAN: 8595247908322
Artikelnummer: F24980140
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(422,40 exkl. moms)
(422,40 exkl. moms)
Produktnummer: ACU-PD30W
Snabbladdning för alla dina enheter
Med vår ACU-PD30W PD&QC väggadapter kan du snabbt ladda din telefon, surfplatta eller bärbara dator var du än är. Den kraftfulla 30W USB-C porten ger en snabb och effektiv laddning, vilket sparar dig tid och håller dina enheter fulladdade hela dagen.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Mobiltelefon, Smartphone, Smartwatch, Surfplatta, Universal
Strömkälla av typen AC
USB C-typ, antal portar Ja
Trådlös laddning Nej
Snabb laddning Ja
Antal samtidigt anslutna enheter (max) Ja
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
Funktionsprincip Kontakt
USB-strömförsörjning upp till 30 W
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
MagSafe-kompatibel Nej
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överhettning, Överbelastning, Kortslutning, Underspänning
Speciella egenskaper Smart IC
Kylfläkt Nej
Design
Produktens färg Vit
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50 - 60 hz
Maximal styrka 30 W
Port 1, uteffekt 30 W
Kompatibla nätkontaktstyper EU
Vikt & dimension
Bredd 84 mm
Djup 36 mm
Höjd 32 mm
Vikt 56 g
Förpackning
Förpackningens bredd 113 mm
Låddjup 85 mm
Förpackningens höjd 35 mm