Produktnummer: WC1X20-EU
EAN: 9350784023933
Artikelnummer: F21891687
ALOGIC Rapid Power strömadapter
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: WC1X20-EU
EAN: 9350784023933
Artikelnummer: F21891687
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(508,80 exkl. moms)
(508,80 exkl. moms)
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: WC1X20-EU
Upptäck vår ALOGIC Rapid Power strömadapter med GaN-teknologi! Med en 24 pin USB-C anslutning och imponerande 20 watt effekt, är denna lilla kraftpaket perfekt för att snabbt och effektivt ladda dina enheter.
Med en 24 pin USB-C anslutning kan du enkelt ansluta din smartphone, surfplatta eller bärbara dator för snabb laddning. Med imponerande 20 watt effekt kan du vara säker på att din enhet laddas upp på nolltid.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Smartphone
Strömkälla av typen AC
USB C-typ, antal portar Ja
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 20 W
Kompatibilitet Apple
Design
Produktens färg Vit
Plug & Play-kompatibel Ja
LED-indikatorer Ja
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 0.6 A
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 2.22 A
Typ av strömkontakt Typ C
Vikt & dimension
Bredd 27.7 mm
Djup 44 mm
Höjd 45.9 mm