Produktnummer: WCG2X40-EU
EAN: 9350784022912
Artikelnummer: F21864425
ALOGIC Rapid Power strömadapter
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: WCG2X40-EU
EAN: 9350784022912
Artikelnummer: F21864425
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(726,40 exkl. moms)
(726,40 exkl. moms)
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: WCG2X40-EU
Upptäck fördelarna med denna strömadapter:
- Snabb laddning: Få dina enheter fulladdade på nolltid med en kraftfull 40 watt strömleverans.
- Säkerhet: Inbyggda skyddsfunktioner för att förhindra överladdning, överhettning och kortslutning.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Smartphone
Strömkälla av typen AC
USB C-typ, antal portar 2
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 30 W
Kompatibilitet Apple
Design
Produktens färg Vit
LED-indikatorer Ja
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 1.2 A
AC-adapter, effektförlust 40 W
Strömstyrka ut (5V) 2.22 A
Strömstyrka ut (9V) 2.22 A
Strömstyrka ut (12V) 1.67 A
Typ av strömkontakt Typ C
Vikt & dimension
Bredd 27.7 mm
Djup 47.3 mm
Höjd 47.5 mm