Produktnummer: R20KPB130W
EAN: 9350784029362
Artikelnummer: F24942220
ALOGIC Ruck strömförsörjningsbank
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: R20KPB130W
EAN: 9350784029362
Artikelnummer: F24942220
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.224,00 exkl. moms)
(1.224,00 exkl. moms)
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: R20KPB130W
RUCK 20000mAh Power Bank med 1
Design
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 3
Produktens färg Svart, Silver
Laddare kompatibilitet Universal
Inbyggd display Ja
Skärmtyp LED
Prestanda
Laddningskälla USB
Batterikapacitet 20000 mAh
Inbyggd radio Nej
Snabb laddning Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 130 W
Anslutningar
Ingångsgränssnittet USB Type-C
USB A-typ kontakt Ja
USB A-utgångar Ja
USB typ-C kontakt Ja
USB C-typ, antal portar 2
Strömtillförsel
Spänning 5 - 20 V
Ingående ström 3 - 3.5 A
Port 1, uteffekt 100 W
Port 2, uteffekt 60 W
Port 3, uteffekt 18 W
Justerbar utspänning Ja
Utgångsspänning 5 - 20 V
Utgångsström, port 1 5 A
Utgångsström, port 2 3 A
Utström på port 3 1.5 A
Vikt & dimension
Bredd 65 mm
Djup 152 mm
Höjd 29 mm