Arlo VMA7600-10000S tilbehør til overvågningskamera Solpanel
Egenskaper
| Modell | Solpanel |
| Placeringar som kan användas | Universal |
| Brand kompatibilitet | Arlo |
| Kompatibilitet | Ultra Cameras VMC5040-100NAS, VMC5040B-100NAS, VMS5140-100NAS, VMS5140B-100NAS, VMS5240-100NAS, VMS5240B-100NAS, VMS5340-100NAS, VMS5340B-100NAS, VMS5440-100NAS, VMS5440B-100NAS Ultra 2 Cameras VMC5040-200NAS, VMC5040B-200NAS, VMS5240-200NAS, VMS5240B-200NAS Pro 3 Cameras VMC4040P-100NAS, VMC4040B-100NAS, VMS4240P-100NAS, VMS4240B-100NAS, VMS4340P-100NAS VMS4440P-100NAS, VMS4440B-100NAS VMS4640P-100NAS Pro 4 Cameras VMC4050P-100NAS, VMC4050B-100NAS, VMC4250P-100NAS, VMC4250B-100NAS, VMC4350P-100NAS, VMC4350B-100NAS Pro 5 Cameras VMC4060P-100NAS, VMC4060B-100NAS, VMC4360P-100NAS, VMC4360B-100NAS Essential Spotlight Camera (1st Gen) VMC2030-100NAS, VMC2030B-100NAS, VMC2330-100NAS, VMC2330B-100NAS Essential Spotlight XL Camera (1st Gen) VMC2032-100NAS Essential Outdoor Camera (2nd Gen) VMC3050-100NAS, VMC3250-100NAS, VMC3350-100NAS, VMC2050-100NAS, VMC2250-100NAS, VMC2350-100NAS Essential Outdoor XL Camera (2nd Gen) VMC3052-100NAS, VMC3252-100NAS, VMC3352-100NAS, VMC2052-100NAS, VMC2252-100NAS, VMC2352-100NAS Go 2 Cameras VML2030-100NAS Floodlight Cameras FB1001-100NAS, FB1001B-100NAS |
| Produktens färg | Vit |
| Material, hölje | Plast, Glas |
| Monteringssätt | Innertak/vägg |
| Enkel installation | Ja |
| Skyddsfunktioner | Väderbeständig |
| Inbyggd mikrofon | Nej |
| Inbyggd processor | Nej |
| Ursprungsland | Vietnam, Kina |
| Certifiering | IP65 |
Bildsensor
| Dag / nattläge | Nej |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
Vikt & dimension
| Kabellängd | 2,44 m |
| Djup | 2 mm |
| Bredd | 2 mm |
| Innerbredd | 2 mm |
| fönster dimensioner | 116 x 168 mm |
| Vikt | 201 g |
| Höjd | 168 mm |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 72 mm |
| Låddjup | 132 mm |
| Förpackningens höjd | 187 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Monteringssats | Ja |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Förpackningarnas innehåll | - Solar Panel w/ power cable (1) - USB-C adapter cable (1) - Micro-USB adapter cable (1) - Magnetic adapter cable (1) - Short Wall mount w/ screw kit (1) - Quick Start Guide (1) - Safety Guide (1) |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -20 - 50 ° C |
Tekniska detaljer
| Pallens nettovikt | 718 g |
| Lastpallens nettobredd | 2,45 cm |
| Lastpallens nettodjup | 2,95 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 2,25 cm |
| Produkter per lastpall (sjötransport) | 6 styck |
| Lastpallshöjd (lufttransport) | 13,5 cm |
Certifikat
| UN-nummer | N/A |