Produktnummer: WCH015VFWH
EAN: 745883868230
Artikelnummer: F24984102
Belkin BoostCharge Pro strömadapter
Tillverkare: Belkin
Produktnummer: WCH015VFWH
EAN: 745883868230
Artikelnummer: F24984102
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.758,40 exkl. moms)
(1.758,40 exkl. moms)
Tillverkare: Belkin
Produktnummer: WCH015VFWH
Belkin BoostCharge Pro - Kraftfull laddning för alla enheter
Prestanda
Laddare kompatibilitet Bärbar dator, Smartphone, Surfplatta
Strömkälla av typen AC
USB C-typ, antal portar 4
Snabb laddning Ja
Typ av laddare inomhus
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 4
USB-strömleverans Ja
Revision av USB-strömförsörjning 3.1
Kompatibilitet iPad Pro (11") 3rd Gen, iPad 9th gen, iPad Pro (12.9") 5th Gen, MacBook Air 13”, MacBook Air 13" M1 (2020), MacBook Air 15" M2 (2023), MacBook Pro 13" M2 (2022), MacBook Pro 13" M1 (2020), MacBook Pro 16", iPad Air 4, iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G, Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S22 5G, Galaxy S22+ 5G, Galaxy S22 Ultra 5G, Galaxy S23, Galaxy S23 Plus, Galaxy S23 Ultra
Design
Produktens färg Vit
Kabellängd 1.5 m
Galliumnitrid-transistorer (GaN) Ja
Strömtillförsel
Maximal styrka 200 W
Vikt & dimension
Bredd 91 mm
Djup 119 mm
Höjd 35 mm