Chieftec CDP-085ITX
strömadapter - 85 Watt
Tillverkare: Chieftec
Produktnummer: CDP-085ITX
EAN: 4710713233492
Artikelnummer: F678553
Chieftec CDP-085ITX
Chieftec CDP-085ITX
Chieftec CDP-085ITX
Chieftec CDP-085ITX
Chieftec CDP-085ITX
Chieftec CDP-085ITX
Chieftec CDP-085ITX
Chieftec CDP-085ITX
Tillverkare: Chieftec
Produktnummer: CDP-085ITX
EAN: 4710713233492
Artikelnummer: F678553
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(712,80 exkl. moms)
(712,80 exkl. moms)
Produktnummer: CDP-085ITX
Effektiv strömadapter för Chieftec CDP-085ITX
Beställ idag och få din adapter levererad snabbt och enkelt!
Egenskaper
Ändamål PC
Nätaggregatstyp inomhus
Effekt strömtyp AC-till-DC
Spänning 100-240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Uteffekt 85 W; 7.5 A
Effektivitet 87%
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Kortslutning
Kompatibilitet Chieftec IX-01B, IX-03B
Strömtillförsel
DC-utgång volt +12V
Design
Produktens färg Svart
Certifikat
Certifiering RoHS, CE, CB, FCC
Vikt & dimension
Bredd 58 mm
Djup 133 mm
Höjd 30.3 mm