CoreParts
strömadapter - 90 Watt
Egenskaper
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Effekt strömtyp | AC-till-DC |
| Spänning | 110-230 V |
| Ingångsfrekvens | 50 - 60 hz |
| Uteffekt | 90 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Justerbar utspänning | Nej |
| Typ av AC-port | C5 |
| Löstagbara strömkontakter | Ja |
| Kompatibilitet | NUC12WS[x]i3, NUC11PAQ[x], NUC11PAH[x], NUC11PAK[x], NUC11PAH[x]Z, NUC11TN[x]i3, NUC10i3FN[x], NUC10i5FN[x], NUC8i3BE[x],NUC8i5BE[x], NUC8i7BE[x], NUC8i3CYS[x], NUC8i5INH[x], NUC8i7INH[x], NUC8v7PN[x], NUC8v5PN[x], NUC8i3PN[x] |
Strömtillförsel
| Automatisk justering av utspänning | Ja |
| Inmatning spänning (min) | 100 V |
| AC-adapter, maxbelastning | 4,74 A |
Prestanda
| Anslutning | 5.5*2.5 |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Plast |
| Höljefärg | Svart |
| På / av-knapp | Nej |
Certifikat
| Certifiering | CE |
Vikt & dimension
| Bredd | 188 mm |
| Djup | 128 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 250 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 188 mm |
| Låddjup | 128 mm |
| Förpackningens höjd | 53 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 510 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | AC |
| Typer av nätkontakter som ingår | EU |
| Antal per förpackning | Ja |
Tekniska detaljer
| Effekt | 90 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,21 W |
| Mått, kontakt 1 | 5.5x2.5 mm |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85044095 |
| Ursprungsland | Kina |
Övrigt
| Kortslutningsskydd | Ja |
| Överbelastningsskydd | Ja |
| Batterier medföljer | Nej |