Produktnummer: CH45EUWH7112
EAN: 5711428071125
Artikelnummer: F24808222
dbramante1928 re-charge strömadapter
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH45EUWH7112
EAN: 5711428071125
Artikelnummer: F24808222
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(515,20 exkl. moms)
(515,20 exkl. moms)
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH45EUWH7112
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
USB C-typ, antal portar Ja
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
Design
Produktens färg Vit
Material, hölje Plast
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Spänning 110 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 3 A
Maximal styrka 45 W
Port 1, uteffekt 45 W
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 3 A
Strömstyrka ut (12V) 3 A
Utgångsström (15 V) 3 A
Utgångsström (20 V) 2.25 A
Utgångsström, port 1 3 A