Produktnummer: CC18MOBL7102
EAN: 5711428071026
Artikelnummer: F24743546
dbramante1928 re-charge strömadapter för bil
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CC18MOBL7102
EAN: 5711428071026
Artikelnummer: F24743546
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(441,60 exkl. moms)
(441,60 exkl. moms)
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CC18MOBL7102
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen Cigarr tändare
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
Typ av laddare Automatisk
USB-strömleverans Ja
Design
Produktens färg Svart
Material, hölje Plast
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Spänning 12 - 24 V
Ingående ström 3 A
Maximal styrka 18 W
Port 1, uteffekt 18 W
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 2 A
Strömstyrka ut (12V) 1.5 A
Utgångsström, port 1 3 A