Produktnummer: SMP-90W12
EAN: 7333048057082
Artikelnummer: F23125741
DELTACO
DELTACO
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: SMP-90W12
EAN: 7333048057082
Artikelnummer: F23125741
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(584,80 exkl. moms)
(584,80 exkl. moms)
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: SMP-90W12
DELTACO SMP-90W12 - strömadapter – tillförlitlig och kraftfull
Beställ din DELTACO SMP-90W12 nu och glöm problem med strömförsörjning!
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp inomhus
Effekt strömtyp AC-till-DC
Uteffekt 90 W
Utgångsspänning 15-20 V
Kompletterande strömkontakter 12
Löstagbara strömkontakter Ja
Kompatibilitet universal
Design
Produktens färg Svart
Inbyggd fläkt Nej
Inbyggd display Nej
Lämplig för inomhusbruk Ja
Vikt & dimension
Vikt 450 g
Förpackning
Förpackningens bredd 140 mm
Låddjup 50 mm
Förpackningens höjd 160 mm
Vikt inkl. förpackning 550 g
Förpackningstyp Låda
Förpackningens innehåll
Antal per förpackning Ja
Logistikdata
Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) 8504408390
Ursprungsland Kina
Ytterförpackningens bredd 140 mm
Ytterförpackningens längd 50 mm
Ytterförpackningens höjd 310 mm