Produktnummer: TA-UC-PDQC30LCD-BK-02
EAN: 8716309129626
Artikelnummer: F24942592
Tillverkare: Gembird
EAN: 8716309129626
Artikelnummer: F24942592
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(445,60 exkl. moms)
(445,60 exkl. moms)
Tillverkare: Gembird
Den nya GEMBIRD 3-port 30W GaN USB-snabbladdaren är den perfekta lösningen för att ladda dina enheter snabbt och effektivt. Med två USB-A-portar och en USB Typ-C-port kan du ladda upp till tre enheter samtidigt, vilket sparar dig tid och energi.
Så om du letar efter en snabb och effektiv laddare som kan hålla jämna steg med din livsstil, är GEMBIRD 3-port 30W GaN USB-snabbladdaren det perfekta valet för dig. Utforska det praktiska och stilrena svarta designen och se hur enkelt det kan vara att hålla dina enheter fulladdade och redo att användas när du behöver dem som mest. Kom och upptäck den smarta och kraftfulla laddaren som kommer att förenkla ditt liv!
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar 2
USB C-typ, antal portar Ja
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik GaN, Power Delivery, Quick Charge 3.0
Typ av laddare inomhus
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 3
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 30 W
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överhettning, Kortslutning
Design
Produktens färg Svart
Strömtillförsel
Spänning 110 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 0.85 A
Vikt & dimension
Vikt 108 g
Förpackning
Förpackningens bredd 80 mm
Låddjup 45 mm
Förpackningens höjd 120 mm