Produktnummer: TA-UC-PDQC20L-W-01
EAN: 8716309129572
Artikelnummer: F24942536
Gembird strömadapter
Tillverkare: Gembird
EAN: 8716309129572
Artikelnummer: F24942536
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(378,40 exkl. moms)
(378,40 exkl. moms)
Tillverkare: Gembird
GLOWING POWER TILL DIG!
Upptäck vårt senaste tillskott i laddare - GEMBIRD 2-port 20W USB snabbladdare med LED-lampa i vitt. Med denna praktiska och stilrena laddare kan du snabbt och smidigt ladda upp till två enheter samtidigt.
Med en imponerande 20W effektivitet kan du vara säker på att dina enheter kommer att laddas snabbt och effektivt. Slipp långa laddningstider och få tillbaka full kraft på din smartphone, surfplatta eller andra elektroniska enheter på nolltid!
Med GEMBIRD 2-port 20W USB snabbladdare med LED-lampa i vitt får du inte bara en pålitlig och praktisk laddningslösning, utan även en stilren och elegant accessoar som kommer att göra livet enklare och mer bekvämt.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Smartphone, Smartwatch, Surfplatta
Strömkälla av typen AC
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
USB C-typ, antal portar Ja
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik Power Delivery, Quick Charge 3.0
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 2
Typ av laddare inomhus
Antal utgångar 2 utgångar
Funktionsprincip Kontakt
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 20 W
Effekt skyddsfunktioner Överbelastning, Kortslutning
Design
Produktens färg Vit
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 0.85 A
Maximal styrka 38 W
Utspänning (max) 12 V
Utspänning (min) 5 V
AC-adapter, effektförlust 38 W
AC-adapter, maxbelastning 3 A
Port 1, uteffekt 18 W
Port 2, uteffekt 20 W
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 2.22 A
Strömstyrka ut (12V) 1.66 A
Utgångsström, port 1 3 A
Utgångsström, port 2 3 A
Uteffekt 20 W
Vikt & dimension
Vikt 81 g
Förpackning
Förpackningens bredd 80 mm
Låddjup 45 mm
Förpackningens höjd 120 mm