Produktnummer: TA-UC-PDQC65-01-W
EAN: 8716309128674
Artikelnummer: F24790957
Gembird strömadapter
Tillverkare: Gembird
EAN: 8716309128674
Artikelnummer: F24790957
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(476,80 exkl. moms)
(476,80 exkl. moms)
Tillverkare: Gembird
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
USB C-typ, antal portar 2
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik Power Delivery, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 3
Typ av laddare inomhus
Antal utgångar 3 utgångar
Funktionsprincip Kontakt
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 360 W
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överbelastning, Överhettning, Kortslutning
Design
Produktens färg Vit
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingående ström 1.5 A
Maximal styrka 65 W
Utspänning (max) 20 V
Utspänning (min) 5 V
AC-adapter, effektförlust 360 W
AC-adapter, maxbelastning 3,25 A
Port 1, uteffekt 45 W
Port 2, uteffekt 20 W
Port 3, uteffekt 45 W
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 3 A
Strömstyrka ut (12V) 3 A
Utgångsström (15 V) 3 A
Utgångsström (20 V) 3,25 A
Utgångsström, port 1 3,25 A
Utgångsström, port 2 3,25 A
Utström på port 3 2,25 A
Uteffekt 65 W
Kompatibla nätkontaktstyper EU
Typ av strömkontakt Typ C
Vikt & dimension
Bredd 39 mm
Djup 106 mm
Höjd 34 mm
Vikt 124 g
Förpackning
Förpackningens bredd 90 mm
Låddjup 40 mm
Förpackningens höjd 120 mm