Goobay dual biloplader med 2x USB-C PD
30W
Prestanda
| Laddare kompatibilitet | Powerbank, Smartphone, Surfplatta |
| Strömkälla av typen | Cigarr tändare |
| USB C-typ, antal portar | 2 |
| Snabb laddning | Ja |
| Typ av laddare | Automatisk |
| USB-strömleverans | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 30 W |
| Effekt skyddsfunktioner | Överspänning, Överhettning, Överbelastning |
| Kompatibilitet | Apple: iPad 10,5" iPad Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPad 11" iPad Pro (1. Generation), iPad 11" iPad Pro (2. Generation), iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPad 12,9" iPad Pro (1. Generation), iPad 12,9" iPad Pro (2. Generation), iPad 12,9" iPad Pro (3. Generation), iPad 12,9" iPad Pro (4. Generation), iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPad iPad (7. Generation), iPad iPad (8. Generation), iPad iPad Air (3. Generation), iPad iPad Air (4. Generation), iPad iPad mini (5. Generation), iPhone SE (2.Gen), iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max |
Design
| Produktens färg | Svart |
Strömtillförsel
| Spänning | 12 - 24 V |
| Ingående ström | 3 A |
| Maximal styrka | 30 W |
| Port 1, uteffekt | 30 W |
| Port 2, uteffekt | 30 W |
| Strömstyrka ut (5V) | 3 A |
| Strömstyrka ut (9V) | 3 A |
| Strömstyrka ut (12V) | 2.5 A |
Vikt & dimension
| Diameter | 24 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Vikt | 14 kg |
Förpackning
| Förpackningstyp | Polypåse |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -10 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 70 ° C |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |