LC Power LC-NB-PRO-120
strömadapter - 120 Watt
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-PRO-120
EAN: 4260070128882
Artikelnummer: F22019299
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
LC Power LC-NB-PRO-120
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-PRO-120
EAN: 4260070128882
Artikelnummer: F22019299
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(600,80 exkl. moms)
(600,80 exkl. moms)
Produktnummer: LC-NB-PRO-120
Optimerad laddning med LC Power LC-NB-PRO-120 nätadapter
Köp nu och få en trygg och snabb laddning av din laptop!
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp inomhus
Effekt strömtyp AC-till-DC
Spänning 110-240 V
Ingångsfrekvens 50-60 hz
Utgångsspänning 18.5-20 V
Uteffekt 120 W; 6,48 A
Effektivitet 89%
Löstagbara strömkontakter Ja
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överhettning, Överbelastning, Kortslutning
Kompatibilitet Acer, Asus, BenQ, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Samsung, Toshiba
Design
Produktens färg Svart
Material, hölje Plast
Certifikat
Certifiering CE
Vikt & dimension
Kabellängd 1,2 m
Bredd 170 mm
Djup 65 mm
Höjd 40 mm
Vikt 641 g
Förpackning
Förpackningens bredd 246 mm
Låddjup 130 mm
Förpackningens höjd 50 mm