LC Power LC-NB-PRO-65
strömadapter - 65 Watt
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-PRO-65
EAN: 4260070128868
Artikelnummer: F22007575
LC Power LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-PRO-65
EAN: 4260070128868
Artikelnummer: F22007575
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(530,40 exkl. moms)
(530,40 exkl. moms)
Produktnummer: LC-NB-PRO-65
LC Power LC-NB-PRO-65 - Nätadapter med hög kvalitet för din bärbara dator
Beställ din LC Power LC-NB-PRO-65 idag och få en pålitlig strömkälla till din bärbara dator!
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp inomhus
Effekt strömtyp AC-till-DC
Spänning 110 - 240 V
Ingångsfrekvens 50 - 60 hz
Utgångsspänning 18.5 - 20 V
Uteffekt 65 W; 3.51 A
Effektivitet 89%
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överbelastning, Kortslutning
Brand kompatibilitet Varje varumärke
Design
Produktens färg Svart
Certifikat
Certifiering CE
Vikt & dimension
Kabellängd 1.2 m
Bredd 95 mm
Djup 55 mm
Höjd 25 mm
Vikt 333 g
Förpackning
Förpackningens bredd 185 mm
Låddjup 110 mm
Förpackningens höjd 37 mm