LC Power LC-NB-PRO-90-C strömadapter
24 pin USB-C - 90 Watt
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-PRO-90-C
EAN: 4260070128912
Artikelnummer: F22081658
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-PRO-90-C
EAN: 4260070128912
Artikelnummer: F22081658
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(571,20 exkl. moms)
(571,20 exkl. moms)
Produktnummer: LC-NB-PRO-90-C
LC Power LC-NB-PRO-90-C - Kraftfull nätadapter med USB-C anslutning
Egenskaper
Ändamål Universal
Nätaggregatstyp inomhus
Spänning 110 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Uteffekt 90 W
Utgångsspänning 5 - 20 V
Effektivitet 90%
Effekt skyddsfunktioner Överhettning, Överspänning, Överbelastning, Överspänning, Kortslutning
Design
Produktens färg Svart
Material, hölje Plast
Lämplig för inomhusbruk Ja
Certifikat
Certifiering CE
Vikt & dimension
Bredd 115 mm
Djup 70 mm
Höjd 25 mm
Vikt 370 g
Förpackning
Förpackningens bredd 195 mm
Låddjup 132 mm
Förpackningens höjd 37 mm