Produktnummer: LC-NB-GAN-65-C
EAN: 4262443280029
Artikelnummer: F24761784
LC Power
LC Power
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-GAN-65-C
EAN: 4262443280029
Artikelnummer: F24761784
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(493,60 exkl. moms)
(493,60 exkl. moms)
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-GAN-65-C
Effektiv och pålitlig nätadapter för ditt dagliga behov
Fördelar:
Prestanda
Laddare kompatibilitet Bärbar dator
Strömkälla av typen AC
Antal samtidigt anslutna enheter (max) Ja
Typ av laddare inomhus
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överbelastning, Kortslutning
Design
Produktens färg Svart
Kabellängd 1.75 m
Material, hölje Plast
Galliumnitrid-transistorer (GaN) Ja
Strömtillförsel
Spänning 220 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 1.5 A
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 3 A
Strömstyrka ut (12V) 3 A
Utgångsström (15 V) 3 A
Utgångsström (20 V) 3.25 A
Uteffekt 65 W
Energiförbrukning (tomgång) 0.09 W
Effektivitet vid låg laddning (10 %) Ja
Utgångsspänning 20 V
Vikt & dimension
Bredd 50 mm
Djup 75 mm
Höjd 28 mm