Lenovo Strömkälla
100-240 V - Svart - 115 g - 50 mm - 30 mm
Egenskaper
| Spänning | 100-240 V |
| Ingångsfrekvens | 50/60 Hz |
| Ingående ström | 1,5 A |
| Typ av strömkontakt | EU |
| Strömförbrukning | VI |
Strömtillförsel
| USB-laddningsport | 2 |
Anslutningar
| USB-strömleverans | Ja |
Design
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Kabellängd | 1,5 m |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 50 mm |
| Vikt | 115 g |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 8 - 90% |
Certifikat
| Certifiering | ANATEL, AZ COC, BIS, CCC, CE/IES, CMIM, EAC, ECAS, LVE+RoHS, GCC, KC, MOE, NA, NOM-001, NRCs+SABS, PSE, RCM, Safety Mark, SEC, S-Mark, SONCAP, ST-COA, TISI, UA LVD+RoHS |
Förpackning
| Förpackningstyp | Låda |
| Vikt inkl. förpackning | 238 g |
Övrigt
| Garantiperiod | 1 år |