Lenovo Strömkälla
100-240 V - Svart - 440 g - 2.2 mm - 12 mm
Egenskaper
| Uteffekt | 140 W; 5 A |
| Utgångsspänning | 28 V |
| Spänning | 100-240 V |
| Ingångsfrekvens | 50-60 Hz |
Inmatningsenhet
| Enhetstyp | USB-C power adapter |
Förpackningens innehåll
| Extern strömadapter | Ja |
Design
| Produktens färg | Svart |
Strömtillförsel
| Kabel inkluderad | AC input cable - 1 m, USB-C built-in cable |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 °C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 8 - 80% |
Nätverk
| Efterlever industristandard | UL, CB, EMC, PSE Mark, IRAM, NOM, DOE, ERP, CoC, NRCAN, FCC, ICES, Mexico MEPS, PSB, CCC, CECP, KC, MSIP, Korea MEPS, RCM, BSMI, EAC, Ukraine, SII, NRCS, SABS, SIRIM, ISC, SONCAP, KEBS, STZ, INSM, KUCAS, BIS, Morocco, SEC, TISI |
Vikt & dimension
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 62,50 mm |
| Höjd | 22,0 mm |
| Vikt | 440 g |
| Förpackningens bredd | 26,2 cm |
| Låddjup | 11 cm |
| Förpackningens höjd | 5,2 cm |
| Vikt inkl. förpackning | 530 g |
Övrigt
| Garantiperiod | 3 år |
Display
| Teknologi | Ja |