Lenovo Strömkälla
100-240 V - Svart - 455 g - 2.2 mm - 14.2 mm
Egenskaper
| Uteffekt | 170 W; 8,5 A |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Spänning | 100-240 V |
| Ingångsfrekvens | 50-60 Hz |
| Typ av strömkontakt | 3-pin |
| Kompatibilitet | Lenovo ThinkStation P3 30H0, 30H1, P3 Gen 2 30K5, 30K6, P3 Tiny Gen 2 30K5, 30K6, P360 30FA, 30FB, 30FC, 30FD |
Prestanda
| Anslutning | Slim Tip |
| Designad i | Europe |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | AC, DC |
Vikt & dimension
| Sladdlängd | 1,8 m |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Bredd | 142,0 mm |
| Djup | 77,0 mm |
| Höjd | 22,0 mm |
| Vikt | 455 g |
Design
| Produktens färg | Svart |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 °C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 8 - 80% |
Certifikat
| Certifiering | UL, IEC 62368-1 CB Scheme, EMC, PSE Mark, IRAM, NOM, DOE, ERP, CoC, NRCAN, FCC, Mexico MEPS, PSB, CCC, KC, MSIP, RCM, BSMI, EAC, GS, Ukraine, SI, NRCS, SIRIM, ISC, SONCAP, STZ, INSM, KUCAS, BIS, Morocco, SEC, ICES |