Schneider Electric E3MBP60K400H
förbikopplare
| Typ av enhet | Förbikopplare - extern |
| Färg | Vit |
| Standarder som följs | IEC 62040-1-1, REACH, RoHS |
| Service och support | Begränsad garanti - 18 månader |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 0 - 95 % (icke-kondenserande) |
| Bredd | 75 cm |
| Djup | 35 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Vikt | 75 kg |
| Designat för | Schneider Electric Easy UPS 3L E3LUPS250KHS, E3LUPS300KHS, E3LUPS400KHS ¦ Schneider Electric Easy UPS 3M E3MUPS100KH, E3MUPS100KHS, E3MUPS120KH, E3MUPS120KHS, E3MUPS160KH, E3MUPS160KHS, E3MUPS200KH, E3MUPS200KHS, E3MUPS60KH, E3MUPS60KHB1S, E3MUPS60KHB2S, E3MUPS60KHBS, E3MUPS60KHS, E3MUPS80KH, E3MUPS80KHB1S, E3MUPS80KHB2S, E3MUPS80KHBS, E3MUPS80KHS |