TRENDnet TPE-215GI
strömtillförsel - TAA-kompatibel
Nätverk
| Typ av ethernet-gränssnitt | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 2500 Mbit/s |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u |
Egenskaper
| Produktens färg | Svart |
| Maximal räckvidd | 100 m |
| LED-indikatorer | PoE, Energiljus |
Anslutningar
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 2 |
Strömtillförsel
| Strömförbrukning (vanlig) | 0,7 W |
| Total Power over Ethernet (PoE)-budget | 30 W |
Certifikat
| Certifiering | CE, FCC, ETL |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Omgivningstemperatur vid drift | 32 - 104 ° F |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 154 mm |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Vikt | 386 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Strömkabel ingår | Ja |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85044095 |