Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse
mus - Bluetooth, 2.4 GHz - Bleg
Mus
| Antalet rullningshjul | 2 |
| Rullande riktningar | Vågrät/lodrät |
| Ändamål | Kontor |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Rörelsedetektor-teknik | laser |
| Rörelseupplösning | 8000 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Scroll-typ | Hjul |
| Programmerbara musknappar | Ja |
| Antal knappar | 7 |
| Knappfunktion | DPI-omkopplare, Framåt, Tillbaka (åtgärd) |
| Tyst klick | Ja |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Design
| Formfaktor | högerhand |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktens färg | Grå |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Tumstöd | Ja |
Ergonomi
| På / av-knapp | Ja |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Batterier |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Antal batterier | Ja |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iPadOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 84,3 mm |
| Djup | 124,9 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Vikt | 141 g |
| Mottagare, bredd | 1,44 cm |
| Mottagare, djup | 1,84 cm |
| Mottagare, höjd | 6,6 mm |
| Mottagarvikt | 2 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Kabel inkluderad | USB typ A till USB typ C |
| Förpackningens bredd | 59 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 313,8 g |
| Förpackningens höjd | 175 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Batterier medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Återvunnen post-konsument plast | 22% |
Övrigt
| Kompatibilitet | Logi Bolt USB receiver |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 150 mm |
| Ytterförpackningens längd | 246 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 190 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,52 kg |