Produktnummer: 4Y51R29290
EAN: 195892110958
Artikelnummer: F25148646
Lenovo Multi-Device
Lenovo Multi-Device
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 4Y51R29290
EAN: 195892110958
Artikelnummer: F25148646
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(804,00 exkl. moms)
(804,00 exkl. moms)
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 4Y51R29290
Introducing Lenovo Multi-Device - X9 Edition mus
Den trådlösa 2.4 GHz-funktionen ger dig en pålitlig anslutning utan krångel med sladdar. Du får en smidig och störningsfri musupplevelse var du än är.
Mus
Antalet rullningshjul Ja
Ändamål Universal
Gränssnitt Bluetooth + USB Type-C
Rörelsedetektor-teknik Optisk
Rörelseupplösning 2400 DPI
Typ av knappar Tryckbara knappar
Scroll-typ Hjul
Programmerbara musknappar Ja
Antal knappar 5
Anpassningsbar rörelseupplösning Ja
Antal rörelseupplösningslägen 3
Stöd för flera enheter Ja
Design
Formfaktor Ambidextrous
Ergonomisk design Ja
Produktens färg Svart
Ytfärg Monokromatiskt
Ergonomi
Fungerar på alla underlag Ja
Utdragbar kabel Ja
Strömtillförsel
Strömkälla Batterier/Kabel
Uppladdningsbara Ja
Batterityp Inbyggt batteri
Laddningstid 1.5 h
Livslängd på batteriet 0.75 månad (er)
Drifttid för batteri 8.4 h
Laddningsport USB Typ-C Ja
Systemkrav
Windows-operativsystem som stöds Ja
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 101 mm
Djup 59 mm
Höjd 34 mm
Vikt 75 g
Förpackning
Antal per förpackning 1 styck
AC-adapter inkluderad Nej
Förpackningens bredd 80 mm
Låddjup 51 mm
Förpackningens höjd 109 mm