Produktnummer: TBM-1101-15
EAN: 0731855711017
Artikelnummer: F24984055
Turtle Beach Kone XP Air
Turtle Beach Kone XP Air
Tillverkare: Turtle Beach
Produktnummer: TBM-1101-15
EAN: 0731855711017
Artikelnummer: F24984055
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.872,00 exkl. moms)
(1.872,00 exkl. moms)
Tillverkare: Turtle Beach
Produktnummer: TBM-1101-15
Turtle Beach Kone XP Air Gamingmus, vit
Mus
Ändamål Spela
Gränssnitt Trådlös RF + Bluetooth
Rörelsedetektor-teknik Optisk
Rörelseupplösning 19000 DPI
Scroll-typ Hjul
Programmerbara musknappar Ja
Knapparnas hållbarhet (antal miljoner klick) 100
Accelerering (max) 50 G
Pollningsfrekvens 1000 hz
Frekvensband 2.4 GHz
Inbyggt minne Ja
Bildsensortyp Owl-Eye
Design
Formfaktor högerhand
Ergonomisk design Ja
Produktens färg Vit
Ytfärg Monokromatiskt
Belysning Ja
Belysningsfärg Multi
Ergonomi
Kabellängd 1,8 m
Strömtillförsel
Strömkälla Batterier
Uppladdningsbara Ja
Drifttid för batteri 100 h
Systemkrav
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Vikt & dimension
Bredd 72 mm
Djup 126 mm
Höjd 40 mm
Vikt 99 g
Batteri, bredd 12,4 cm
Batteri, djup 11 cm
Batteri, höjd 18 cm
Batterivikt 394 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Kabel inkluderad USB typ A till USB typ C
Förpackningens bredd 180 mm
Låddjup 125 mm
Förpackningens höjd 110 mm
Förpackningstyp Upphängbar förpackning
Förpackningens innehåll
Mottagare medföljer Ja
Trådlös mottagargränssnitt USB Type-A
Mottagartyp Mikromottagare
Laddningsdocka ingår Ja
Logistikdata
Ursprungsland Kina
Harmonized System (HS)-kod 8471,60,7000
Ytterförpackningens bredd 217 mm
Ytterförpackningens längd 267 mm
Ytterförpackningens höjd 240 mm