Logitech MX Vertical
vertikal mus - USB, Bluetooth, 2.4 GHz - grafit
Mus
| Antalet rullningshjul | Ja |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Ändamål | Kontor |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Scroll-typ | Hjul |
| Programmerbara musknappar | Ja |
| Antal programmerbara knappar | 4 |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Design
| Formfaktor | högerhand |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktens färg | grafit |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
Ergonomi
| Kabellängd | 1,3 m |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Batterier |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Antal batterier | Ja |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 240 mAh |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 2,5 W; 2,5 W |
| USB-strömleverans | Nej |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | iPadOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 79 mm |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 78,5 mm |
| Vikt | 135 g |
| Mottagare, bredd | 1,44 cm |
| Mottagare, djup | 6,6 mm |
| Mottagare, höjd | 1,84 cm |
| Mottagarvikt | 2 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Kabel inkluderad | USB typ A till USB typ C |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Förpackningens bredd | 105 mm |
| Låddjup | 155 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Förpackningens höjd | 100,5 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Unifying-mottagare | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 50992060819010 |
| Ytterförpackningens bredd | 173 mm |
| Ytterförpackningens längd | 232 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 221 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,52 kg |
| Produkter per lastpall | 392 styck |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 9988 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 20812 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot, HC) | 22704 styck |
Övrigt
| Förpackningens vikt | 340 kg |