Produktnummer: 90MP03G0-BPUA00
EAN: 4711387206300
Artikelnummer: F24569685
ASUS ROG HONE ACE XXL
ASUS ROG HONE ACE XXL
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90MP03G0-BPUA00
EAN: 4711387206300
Artikelnummer: F24569685
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(763,20 exkl. moms)
(763,20 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90MP03G0-BPUA00
ASUS ROG HONE ACE XXL - musemåtte
Prestanda
Ytfärg Monokromatiskt
Material Polyuretan
Spelmusmatta Ja
Handledsstöd Nej
Halksäkert underlag Ja
storlek XXL
Produktens färg Svart
Vikt & dimension
Bredd 400 mm
Djup 900 mm
Tjocklek 3 mm
Vikt 446 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 90 mm
Låddjup 90 mm
Förpackningens höjd 410 mm