HP 685
sats med tangentbord och mus - dubbel läge, 3-zons layout, multi-enhet, 23 programmerbara knappar, OS auto-detektering, låg profil tangenthöjd full size - hela norden - svart - Smart Buy Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Kontor; Kontor |
| Anslutningsteknologi | Trådlös; Trådlös |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth; Trådlös RF + Bluetooth |
| Pekredskap | Nej; Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %); Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja; Ja |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 12 miljoner tecken; 12 miljoner tecken |
| Tangentbordstangentens profil | Låg profil; Låg profil |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Knapp för andrepilot | Ja |
| Programmerbara snabbtangenter | Ja |
| Tangentnedslagshöjd | 2 mm; 2 mm |
| Frekvensband | 2.4 GHz; 2.4 GHz |
| Tysta tangenter | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
Design
| Bakgrundsbelysning | Nej; Nej |
| Tangentbordsstil | Böjt; Böjt |
| Ö-liknande tangentbord | Ja; Ja |
| Handledsstöd | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| HP segment | Business |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m; 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri; Batteri |
| Batterityp för tangentbord | AA; AA |
| Antal batterier (tangentbord) | 2; 2 |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | högerhand; högerhand |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI; 4000 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar; Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja; Ja |
| Scroll-typ | Hjul; Hjul |
| Batterityp för mus | AA; AA |
| Antal batterier (mus) | 2; Ja |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS; MacOS |
| Minsta systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS; ChromeOS |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Hållbara tekniker och material | FSC-certifierad förpackning; Förpackningen är återvinningsbar; 60 % återvunnen hushållsplast (mus); 55 % återvunnen hushållsplast (tangentbord) |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 442,3 x 214,4 x 35,2 mm |
| Musdimensioner (BxDxH) | 120 x 69,1 x 42,2 mm |
| Vikt | 845 g; 845 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 2 styck; 2 styck |
| Mottagare medföljer | Ja; Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A; USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare; Nanomottagare |
| Batterier medföljer | Ja; Ja |
| Manual | Ja; Ja |
| Garantisedel | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 470 mm |
| Låddjup | 292 mm |
| Förpackningens höjd | 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,49 kg |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 43211733 |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
Logistikdata
| Lastpallens bruttovikt | 462 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |