CHERRY B.UNLIMITED 3.0
sats med tangentbord och mus - engelska - svart Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Universal |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Tangentteknik | Mekaniska tangentbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Engelska (USA) |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Antal tangenter | 108 |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 10 miljoner tecken |
| Windowstangent | Ja |
| USB-hubb | Nej |
| Ändamål | Universal |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Frekvensband | 2.4 - 2.483 GHz |
| Certifiering | c-tick, UL, CE, FCC, TÜV/GS |
Design
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Tangentbord i full storlek | Ja |
| Handledsstöd | Nej |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Batterityp för tangentbord | AA |
| USB-laddning | Ja |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 2000 DPI |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Antal rörelseupplösningslägen | 2 |
| Antal knappar | 3 |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Batterityp för mus | AAA |
| Antalet rullningshjul | 1 |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 460 x 165 x 15 mm |
| Tangentbordsvikt | 883 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 115 x 60 x 35 mm |
| Musvikt | 145 g |
Förpackningens innehåll
| Mottagare medföljer | Ja |
| Mottagare (B x D x H) | 42 x 18 x 8 mm |
| Mottagarvikt | 6 g |
| Batterier medföljer | Ja |
| Kabel inkluderad | USB |
| Manual | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 570 mm |
| Låddjup | 170 mm |
| Förpackningens höjd | 45 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,3 kg |
Övrigt
| Intern | Nej |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 16 styck |